141. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań startuje już za kilka dni! Poznaj wystawców i program

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań_krakula
  • Organizatorem jest Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań. Wydarzenie, z zachowaniem wszystkich rygorów sanitarnych, odbędzie się w pierwszy powakacyjny weekend tj. 4-5 września w Hali Cracovia przy Al. Focha 40.
  • Podczas targów będzie można zapoznać się z ofertami 36 wystawców. Są wśród nich zarówno deweloperzy (Arkada Inwestycje, Bryksy, Budopol, Buma, Wawel Service) i agencje nieruchomości (Plutecki), jak i firmy zajmujące się np. wykańczaniem wnętrz (Sani Well).
  • Krakowska Giełda Domów i Mieszkań to również okazja do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z doradcami kredytowymi i projektantami wnętrz.

Możliwość bezpośredniego kontaktu z ekspertami i deweloperami, poznanie najnowszych ofert z krakowskiego rynku nieruchomości, uzyskanie atrakcyjnych rabatów oraz dostęp do darmowego Katalogu Giełdowego – właśnie z tych powodów Krakowska Giełda Domów i Mieszkań już od 23 lat cieszy się sporym zainteresowaniem osób szukających własnego „M”. Fakt ten potwierdzają liczby. Na ostatnich, czerwcowych targach nieruchomości pojawiło się bowiem aż 1000 uczestników. Natomiast w celu wzięcia udziału w najbliższej giełdzie pobrano już kilkaset bezpłatnych wejściówek.

141. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań – jakie wykłady czekają na uczestników?

Bezpieczny i rozsądny zakup nieruchomości – tak można by określić temat przewodni sobotnich prelekcji. Uczestnicy targów będą bowiem mieli okazję dowiedzieć się, jak czytać plany zagospodarowania przestrzennego, co należy wiedzieć o umowie deweloperskiej oraz jakie wady techniczne mogą pojawić się przy odbiorze mieszkania od dewelopera. Natomiast najważniejsze kwestie dotyczące finansowania zakupu nieruchomości i tego, jak można na tym zaoszczędzić, wyjaśnią zebranym eksperci kredytowi – Katarzyna Mach-Opoka oraz Mirosław Pieróg.

Z kolei w niedzielę przeważać będą wykłady o tematyce finansowej. Zaproszeni prelegenci odpowiedzą na niełatwe pytania: dlaczego mieszkania drożeją, jakie są najważniejsze koszty kredytu hipotecznego oraz jak obniżyć wspomniane koszty o nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

W sobotę giełda potrwa od godz. 10:00 do godz. 17:00, a w niedzielę zakończy się godzinę wcześniej. Serwis Krakula.pl objął targi mieszkaniowe patronatem medialnym. Serdecznie zachęcamy do udziału i sprawdzenia szczegółów wydarzenia w tym miejscu.

Redaktor prowadząca "Krakowskiego Rynku Nieruchomości"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *