Catering dietetyczny: dlaczego warto zainwestować w swoje zdrowie?

Catering dietetyczny LOVE Catering nie narzeka na brak klientek i klientów. Z czego to wynika? Nasz catering jest tworzony przez profesjonalistów i zarazem perfekcjonistów, którzy nie zapominają o żadnej sprawie. Nawet takiej, która jest z pozoru mało istotna. Poznaj lepiej najważniejsze osoby w LOVE Catering!

Nasz catering dietetyczny: kto jest właścicielką?

Świadczymy profesjonalne usługi cateringowe w tym sektorze już od pewnego czasu. Na pewno nie można nam zatem odmówić doświadczenia. Zresztą tak samo, jak pozytywnych opinii. Co ważne, nasza dieta pudełkowa jest chwalona nie tylko przez klientów, ale także przez niezależnych ekspertów. To chyba najlepszy dowód na to, że nam rzeczywiście można zaufać!

Założycielką firmy https://lovecatering.pl/ jest Ewa Wodnicka. To osoba, która sprawia, że wszystkie etapy (nawet te najmniejsze) składające się na świadczone usługi… są realizowane w sposób zgodny z najwyższymi możliwymi standardami. Ewa Wodnicka ma oczywiście odpowiednie kwalifikacje. W końcu jest dietetyczką z wykształcenia. W efekcie wie, jak ważne jest zdrowe i systematyczne jedzenie. Każdy z nas chce spożywać też pyszne posiłki. I LOVE Catering to zapewnia. Nasze zestawy pudełkowe są zdrowe, smakowite i bardzo różnorodne. Ewa Wodnicka wciąż jednak eksperymentuje. Dzięki temu w ofercie pojawiają się nowości, które przypadają do gustu nawet najbardziej wybrednym klientkom i klientom.

Przez kogo jest układana każda dieta pudełkowa?

To przede wszystkim zadanie Michaliny Kwaczały. W końcu to właśnie ona jest obecnie na stanowisku Głównej Dietetyczki. Nie da się ukryć, że Michalina Kwaczała znakomicie nadaje się zaś do pełnienia tej funkcji. W efekcie nasza firma cateringowa rośnie w siłę i ma coraz więcej ukontentowanych klientów. Zainteresowani mogą zdecydować się m.in. na takie zestawy pudełkowe, jak:

 • Slim Fit
 • Balance
 • Low Carb
 • Sport
 • Sirt
 • Handy meals
 • Mama
 • Office
 • Bulion
 • Dairy Free
 • Intermittent Fasting
 • Simply

Warto wspomnieć, że obecnie LOVE Catering jest popularny praktycznie… na terenie całej Polski. Wszak świadczymy usługi już w ponad 4000 różnych lokalizacjach. Są to przede wszystkim największe miasta, lecz nie tylko. Michalina Kwaczała bardzo się do tego przyczynia. W końcu ta absolwentka dietetyki układa zestawy pudełkowe, które są świetnie dopasowane do poszczególnych klientów. Nie brakuje też takich cech, jak właściwe zbilansowanie i pełnowartościowość (pod kątem chociażby witamin i związków mineralnych).

Za co jeszcze odpowiada Michalina Kwaczała? Aby diety pudełkowe były właściwie dobrane do potrzeb i celów konkretnych klientów, trzeba się zastanowić nad kilkoma zagadnieniami. Najlepiej to zaś zrobić w czasie darmowych konsultacji dietetycznych, które są przeprowadzane właśnie m.in. przez Michalinę Kwaczałę.

Jak jest przygotowywany nasz catering? Poznaj szefa kuchni!

Co składa się na profesjonalne usługi cateringowe? Nie tylko dopasowanie diety pudełkowej i jej ułożenie. Wszystko musi być również odpowiednio przygotowane. W rezultacie zestawy pudełkowe (oferowane przez LOVE Catering) są nie tylko zdrowe, ale także pyszne! Za to odpowiada w głównej mierze Dariusz Sosnowski. Nie da się ukryć, że świetnie się do tego nadaje.

Ma on duże doświadczenie, które mocno procentuje. Wszak Dariusz Sosnowski w poprzednich latach pracował dla kilku restauracji z gwiazdkami Michelin! Teraz już chyba nikogo nie powinno zaskakiwać, dlaczego diety pudełkowe (oferowane przez LOVE Catering) są tak smakowite. Co jeszcze cechuje Dariusza Sosnowskiego? To przede wszystkim pasja do gotowania, umiejętność zarządzania zespołem kucharzy i chęć do korzystania z nowoczesnych metod.

Podsumowanie

Popularność firmy LOVE Catering nie jest przypadkowa. Nasze usługi są określane jako „bardzo profesjonalne”. Nad wszystkimi etapami czuwa założycielka i właścicielka, czyli Ewa Wodnicka. To perfekcjonistka z prawdziwego zdarzenia. Dlatego właśnie działamy profesjonalnie i nowocześnie! Za układanie diet pudełkowych, czy konsultacje z klientami odpowiada Michalina Kwaczała. O walory smakowe dba zaś głównie Dariusz Sosnowski (szef kuchni). Na skutek tego możemy oferować diety, które są zdrowe i bardzo pyszne.

~Artykuł zweryfikowany przez dietetyka.Kody rabatowe znajdziesz na:
https://abc-catering.pl/kody-rabatowe-love-catering/
https://cateringbaf.pl/kody-rabatowe-love-catering/
https://cateringzdrowotny.pl/znizki-love-catering/
https://cateringnawymiar.pl/kody-rabatowe-love-catering/
https://fitposilki.pl/kody-rabatowe-love-catering/
https://naturalnycatering.pl/znizki-love-catering/
https://pudelkowyraj.pl/rabaty-love-catering/
https://fitdietapudelkowa.pl/znizki-love-catering/
https://cateringdlakazdego.pl/rabaty-love-catering/
https://cateringzpasja.pl/rabaty-love-catering/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *