Szukasz mieszkania w Krakowie? Oni znajdą je dla Ciebie

mieszkania w Krakowie
 • Już za tydzień w dniach 19-20 marca w Hali Cracovii przy al. Focha 40 odbędzie się 143. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań.
 • Na uczestników wydarzenia czekają deweloperzy, eksperci kredytowi, doradcy projektowi oraz firmy zajmujące się wykańczaniem wnętrz. Podczas części wykładowej eksperci rynkowi zdradzą przyszłym najemcom mieszkań, na co uważać, kupując lokal w stanie deweloperskim, czego można się dowiedzieć z miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego i jak obniżyć koszty kredytu hipotecznego o nawet… kilkadziesiąt tysięcy złotych.
 • Organizatorem giełdy jest Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań. Bezpłatną wejściówkę można pobrać w tym miejscu.

Z danych NBP wynika, że średnia cena transakcyjna nowego mieszkania w Krakowie wzrosła między IV kwartałem 2019 roku a analogicznym okresem 2021 roku o ponad 2 tys. zł. Nic nie zapowiada tego, by ceny nieruchomości miały spaść. W obliczu tego możliwość bezpośredniego (a nie telefonicznego, czy wirtualnego) spotkania z deweloperem daje realną szansę na zakup „M” z rynku pierwotnego po korzystniejszej cenie. Tylko jak to zrobić?

Przyjdź, posłuchaj i zobacz

Właśnie o negocjacjach i sprawdzaniu firmy deweloperskiej przed zakupem mieszkania już w najbliższą sobotę opowie Jarosław Knap z KGM.pl. A to nie wszystko, bo w programie są też inne prelekcje:

SOBOTA – 19 MARCA
 • godz. 12.00 – Jak czytać plany zagospodarowania przestrzennego – Grzegorz Stawowy, przewodniczący komisji Planowani Przestrzennego i Ochrony Środowiska RMK
 • godz. 12.30 – Bezpieczny zakup mieszkania. Jak sprawdzić dewelopera i negocjować cenę – Jarosław Knap, KGM.pl
 • godz. 13.00 – Kredyt ze stałym czy zmiennym oprocentowaniem? – Albert Opoka, Phinance
 • godz. 13.45 – Odbiór techniczny domu w stanie deweloperskim. Najczęstsze wady – Karolina Malicka, „W szpilkach na budowie”
 • godz. 14.30 – Jak obniżyć koszty kredytu na zakup mieszkania o kilkadziesiąt tysięcy złotych – Mirosław Pieróg, Konsult
NIEDZIELA – 20 MARCA
 • godz. 12.00 – 27 technicznych rzeczy, o których powinieneś wiedzieć, zanim wybierzesz mieszkanie w stanie deweloperskim – Karolina Malicka, „W szpilkach na budowie”
 • godz. 13.00 – Wszystko co musisz wiedzieć o kredycie hipotecznym i rynku nieruchomości w obecnych czasach – Marcin Seweryn, Phinance
 • godz. 13.45 – Jak obniżyć koszty kredytu na zakup mieszkania o kilkadziesiąt tysięcy złotych – Mirosław Pieróg, Konsult

Organizatorzy przygotowali również specjalny Katalog Giełdowy, w którym uczestnicy wydarzenia znajdą zaprezentowane na targach inwestycje i porady dotyczące zakupu nieruchomości.

Serwis Krakula.pl objął Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań patronatem medialnym. Zachęcamy do udziału i sprawdzenia dokładnego planu wydarzenia. Kompletna lista wystawców zostanie opublikowana w przyszłym tygodniu.

Redaktor prowadząca "Krakowskiego Rynku Nieruchomości"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *