To już ostatnia Giełda Domów i Mieszkań w tym roku! Co przygotowali organizatorzy?

Giełda Domów i Mieszkań
 • W najbliższy weekend tj. 27-28 listopada w Hali Cracovia przy ul. Focha 40 odbędzie się 142. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Jej organizatorem jest Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.
 • Na odwiedzających czekają deweloperzy, eksperci kredytowi, doradcy projektowi oraz firmy zajmujące się wykańczaniem wnętrz. Zaplanowano również wykłady dotyczące bezpiecznego zakupu mieszkania, czytania miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego i sposobów na obniżenie kosztów kredytu hipotecznego o nawet… kilkadziesiąt tysięcy złotych.
 • Tegoroczne targi – odbywające się po niemalże rocznej, pandemicznej przerwie – cieszyły się sporym zainteresowaniem klientów. Łącznie pojawiło się na nich kilka tysięcy osób. Można zobaczyć inwestycje, których deweloperzy jeszcze nigdzie nie pokazali, wziąć kontakt i potem dopytać się o szczegóły. Na co dzień lepiej jest poszukiwać mieszkania w Internecie, ale właśnie w celu tego realnego kontaktu warto się przejść na takie wydarzenie – przekonują Konrad i Alicja, jedni z uczestników wrześniowej giełdy.

142. Giełda Domów i Mieszkań – wystawcy i program

W listopadowych targach udział weźmie ponad 30 wystawców. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z nowymi ofertami deweloperów (Bryksy, Budopol, Invest House), a także skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami kredytowymi (Konsult, Phinance), firmami wykańczającymi wnętrza (Sani Well), inspektorem budowlanym (W szpilkach na budowie) czy producentem systemów grzewczych (Viessmann). Giełda Domów i Mieszkań to również okazja do poszerzenia swojej wiedzy o rynku nieruchomości. Dlatego organizatorzy przygotowali cykl wykładów eksperckich. W sobotę rozpoczną się one o godz. 12:30 i potrwają do godz. 15:30. Ich harmonogram wygląda następująco:

 • 12.30  Jak czytać plany zagospodarowania przestrzennego – Grzegorz Stawowy,  przewodniczący komisji Planowani Przestrzennego i Ochrony Środowiska RMK
 • 13.00  Bezpieczny zakup mieszkania. Jak sprawdzić dewelopera i negocjować cenę – Jarosław Knap, KGM.pl
 • 13.30  Jak stać się najlepszym klientem banku i uzyskać najtańszy kredyt hipoteczny – Albert Opoka, Phinance
 • 14.15  Odbiór techniczny domu w stanie deweloperskim. Najczęstsze wady – Karolina Malicka, „W szpilkach na budowie” 
 • 14.45  Jak obniżyć koszty kredytu na zakup mieszkania o kilkadziesiąt tysięcy złotych – Mirosław Pieróg, Konsult

Natomiast na niedzielę zaplanowano trzy wykłady. Ich plan wygląda następująco:

 • 12.30  Najważniejsze koszty kredytu hipotecznego – jak zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych – Jan Watychowicz, Phinance
 • 13.15  27 technicznych rzeczy, o których powinieneś wiedzieć, zanim wybierzesz mieszkanie w stanie deweloperskim – Karolina Malicka, „W szpilkach na budowie”  
 • 14.00  Jak obniżyć koszty kredytu na zakup mieszkania o kilkadziesiąt tysięcy złotych – Mirosław Pieróg, Konsult

W sobotę giełda potrwa od godz. 10:00 do godz. 17:00, a w niedzielę zakończy się godzinę wcześniej. Serwis Krakula.pl objął targi mieszkaniowe patronatem medialnym. Serdecznie zachęcamy do udziału  (w tym miejscu można pobrać bezpłatną wejściówkę).

Redaktor prowadząca "Krakowskiego Rynku Nieruchomości"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *